0

Meist

Meie hubane kondiitriäri asub Tallinnas Pirita linnaosas, mõne minuti kaugusel merest. Püha Birgitta kloostri vastas, aadressil Merivälja 1.


Meie peamine magustoit on makroonid. Hetkel pakume 30 erineva maitsega makrooni. Meie külastajad ja meie ise oleme kindlad, et meie makroonid on kõige maitsvamad nii Tallinnas kui ka Prantsusmaal.


Meie kohvikus ja veebipoes saab igaüks kujundada selles küsimuses oma arvamuse, proovides meie kõige populaarsemaid juustumakroone.


Lisaks täiendame iga päev vitriini värskete magustoitudega. Üks populaarsemaid on klassikaline Napoleon, millest on koos makroonide ja kvaliteetse kohviga saanud meie visiitkaart. Kasutame klassikalisi Itaalia ube, mis tuuakse meile otse tootjalt. Kohvikus on suur valik erinevaid piimatooteid ja nende alternatiive.


Meie juurde on teretulnud lemmikloomad. Meil on ka olemas WiFi.


Me alustasime teekonda tallinlaste südamete vallutamiseks aastal 2015.

Aastal 2015 olid värvilised koogid arusaamatu nimega "makaronid" Eestis alles populaarsust kogumas. Vähesed teadsid, milline peaks olema õige makroon ja kui keeruline on neid valmistada, kuid see erksavärviline magustoit ei jäta ükskõikseks peaaegu kedagi.

Tegime esimesed katsed neid koduköögis küpsetada, reisisime Peterburi individuaalseks meistriklassiks, kulutasime kilogramme mandlijahu proovide jaoks, ostsime vajaliku varustuse, parandasime vigu ja lõpuks hakkasid ilusad makroonid välja tulema! Seejärel täiustasime erinevaid täidiseid, otsisime parimat inspiratsiooni ühelt inspireeritud kondiitrilt. Viardo vikerkaarekompvekid alustasid teekonda eesti inimeste südamete vallutamiseks.

Tee tundus okkaline, kuid on tulemus oli seda väärt. Milline ta on?

Hetkel koosneb Viardo meeskond 12-st inimesest, meil on kaks kohvikut ja üks kondiitrite stuudio, kus valmistame kõik oma magustoidud. Me korraldame iga kuu meistriklasse, täidame tellimusi makroonide ja muude magustoitude valmistamiseks, rõõmustame meie kohvikutes külalisi värskete magustoitude ja aromaatse kohviga. Ja mis kõige tähtsam, saame palju positiivset tagasisidet. Arvatakse, et meie makroonid on isegi maitsvamad kui Prantsusmaal ja parimad Tallinnas. Me ise oleme tagasihoidlikult kaldunud seda uskuma, kuid lõime veebipoe selleks, et igaüks teist saaks selles küsimuses oma arvamuse kujundada.
Meie kontaktid